Sprzedaż Bar/Restauracja/Klub nocny, Santa Marta, Magdalena, Kolumbia, calle 18 no 3-75

Sprzedaż - Cod. 38867

  • Typologia: Bar/Restauracja/Klub nocny
  • Obszar: 140 m²
  • Liczba pokoi: 6
  • Piętro: 1

La Canoa to kawiarnia, restauracja, cukiernia i francuska piekarnia znajdujące się w samym sercu zabytkowego centrum Santa Marta, działającego od 2011 roku.

Lata pracy: 8 lat
Roczny obrót 125 000 €
cena sprzedaży: 100 000 €

Zawiera: notes klienta, książkę kucharską, system kasowy, komputer, piekarnik Unox, 3 kuchenki, ekspres do kawy La Marzocco, 1 mikser Kitchenaid, 4 stoły ze stali nierdzewnej, 2 lodówki, 2 zamrażarki, 1 minibar z lodówką , 1 piwnica na wino, 1 bar z przodu iz tyłu, 1 gablota na ciasto, 10 stołów z litego drewna, 40 krzeseł, 5 składanych stołów na imprezy, 3 falownik klimatyzacji, 1 samochód służbowy, 1 komputer i drukarka z systemem kasa fiskalna, 2 kamery wideo, przybory kuchenne, wyroby cukiernicze i usługi, talerze, szkło, między innymi.

Lokalizacja:
Mamy siedzibę w domu w stylu republikańskim, 140 m2 odnowionym i przystosowanym do jego działalności, ma klimatyzowany pokój i nie klimatyzowany pokój oraz bardzo przyjemne patio. Znajdujemy się w samym sercu zabytkowego centrum, bardzo aktywnej dzielnicy kawiarni i restauracji, zwykłych miejsc na wycieczki dla turystów i mieszkańców.

Nasi klienci:
Canoa zbudowała w tych latach dobrą reputację jakości i usług wśród „Samarios” i zagranicznych gości. Ważne jest podkreślenie faktu, że nasza klientela nie jest tylko turystą, co pozwala La Canoa na prowadzenie rocznej działalności. Liczymy również na bardzo dobre relacje z hotelami i hostelami w mieście, które zawsze nas polecają. Mamy też kilku klientów, którzy robią swoje uroczystości w La Canoa.

Catering / catering / dostawca innych restauracji i hoteli Stworzyliśmy książkę klientów z różnymi hotelami i restauracjami w mieście, które regularnie zamawiają nam różne specjalne pieczywo, jego dania i różne preparaty. Zajmujemy się również organizowaniem wspaniałych imprez, takich jak ślub na plaży i inne uroczystości.

Nasz zespół: zespół jest bardzo dobrze wyszkolony i towarzyszy nam przez długi czas, co również ułatwi odzyskanie zdrowia.

Nasze produkty:
Poranne pieczywo z czekoladą, rogalikiem i innymi wypiekami wychodzi świeże, pieczywo jest wysyłane do różnych restauracji i hoteli na zamówienie, ze śniadania, kawy i soków owocowych, w południe dania a la carte, które łączą najlepsze lokalne składniki ze znajomością kuchni francuskiej, popołudniową kawą, ciastami i koktajlami, wieczorną kolacją w romantycznej i żywej atmosferze.

Receptury są zorganizowane i napisane w sposób precyzyjny i uporządkowany, co pozwala szybko zabrać je do ręki i zawsze zachować standard jakości oraz realizację identycznych potraw, polegając na dobrze udokumentowanych i udokumentowanych procesach produkcji i działania. łatwe do naśladowania.

reputacja
Polecany w przewodniku turystycznym, mądrym maluchu i samotnej planecie, i pojawił się w wielu krajowych publikacjach. Jesteśmy bardzo dobrze umiejscowieni w sieciach społecznościowych Facebook 4362 polubił, obserwatorzy instagram 2366 i strona internetowa ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, które są również bardzo odwiedzane. Tripadvisor: ocena 4,5 z 5 i liczba 17 z 348 restauracji w Santa Marta Google: kwalifikacja 4.6, ocena Facebook: 4.8.

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB